Astrid Garden
žij svůj život v novém bytě

Pojďte v Astrid Garden objevit 1+svět, kde vás život bude bavit nebo 2+vášeň, v němž budete dva a zažijete v centru Prahy to, co někteří nestihnou za celý život. Potřebujete 3+rodina, protože již v Holešovicích bydlíte a hledáte něco nového, anebo hledáte 4+luxus?

Vyberte si ze 138 bytů umístěných v novostavbě a rekonstruované budově. Byty jsou realizovány s dispozicemi 1+kk až 4+kk včetně dvou mezonetů s vlastním vchodem. Bytový dům Astrid Garden obsahuje osm sekcí A až H se dvěma, čtyřmi a šesti nadzemními podlažími. Sedm z nich jsou novostavby a osmá budova, kterou dnes vidíte v ulici U Průhonu, projde náročnou rekonstrukcí. Pokud chcete v Holešovicích podnikat, k prodeji jsou i 2 obchodní jednotky situované do ulice U Průhonu.

V rekonstruované budově nabízíme nádherné byty 1+svět s vysokými stropy, s možností budoucí vestavby patra pro spaní. Byty 2+vášeň, 3+rodina a 4+luxus jsou umístěny v novostavbách ve vnitrobloku a v rekonstruované budově. Z bytů v posledních patrech budete mít výhled do okolí a můžete prožívat nádherné scenérie při západu slunce.

Ve vnitrobloku bude pro vás společná zahrada osázená stromy a květinovými záhony a navíc, přízemní byty budou mít své soukromé předzahrádky s terasami, což v Holešovicích hned tak nenajdete.

Elegantní nadčasové realizační standardy interiérů, dřevěné podlahy, pro maximální soukromí venkovní žaluzie na velkoformátových oknech s dřevěnými rámy a izolačním trojsklem, příprava pro klimatizaci v posledních patrech novostaveb, v budovách A a B rekuperace, ekologická certifikace budovy BREEAM, energetická náročnost budovy kategorie B, místnost pro mytí kol, dílna, společenská místnost pro setkání s přáteli nebo obchodní schůzky, to vše je Astrid Garden.

záměr architekta

žij svůj život v bytě od světoznámého architektonického studia

Projekt Astrid Garden představuje kreativní městskou zástavbu s geniem loci. Architektonické pojetí vychází z moderní reinterpretace historického industriálního stylu typického pro tuto část města.

Jedná se o novostavbu s jednou rekonstruovanou budovou do ulice U Průhonu v místě bývalé továrny kosmetické značky Astrid. Srdcem bytového komplexu je urbanizovaná vnitřní zahrada vytvářející klidné prostředí.

Společnost UBM Development realizuje bytový dům s ekologickou certifikací BREEAM. Certifikace obsahuje standard postupů v oblasti navrhování budov s důrazem na trvalou udržitelnost a je praktickým měřítkem k popisu vlivu budovy na životní prostředí a úspory energií.

Astrid Garden i sousední kancelářskou budovu Astrid Offices v Dělnické ulici, navrhlo architektonické studio Bogle Architects. Astrid Offices s certifikací LEED Gold byla zkolaudovaná v roce 2021 a získala ocenění v prestižní soutěži Best of Realty - Nejlepší z realit v kategorii nová administrativní centra. Bogle Architects je několika cenami ověnčené architektonické a designové studio, které založil v roce 2012 Ian Bogle. Kromě Londýna, kancelář působí v Praze a v Hong Kongu. Realizují projekty v Evropě, Velké Británii, Jižní Americe a v Asii.